Naše služby

Kuchyně Provence

Kuchyně Provence mají své kořeny ve Francii. Jsou to kuchyně z masivu, s vůní venkova, charakteristické svým nezaměnitelným stylem, grácií a elegancí. Většinou v dekoru opotřebovaného dřeva, v bílých, krémových nebo našedlých tónech. Samozřejmostí jsou ale i romantické odstíny, jako světle modré nebo světle zelené.

Přesto, že jsou to kuchyně s duší starých časů, mohou být vysoce technicky vybavené, aby mohly splnit nejmodernější a nejnáročnější požadavky současného života. Kuchyně ve francouzském stylu vám nikdy nezestárne. Často se tak stává, že si náš zákazník nechává vytvořit i další kusy nábytku v Provence stylu.

Zákazníky naše práce těší a my se těšíme na vás a vaše požadavky.

Moderní kuchyně

Tento styl kuchyně se vyznačuje svojí jednoduchostí a elegancí. Čisté a rovné linie, nadčasový vzhled. Pracovní desky ze dřeva, z kamene, doplněné moderními spotřebiči, nerezovými úchyty, popřípadě bezúchytová dvířka a zásuvky…to jsou některé charakteristiky našich moderních kuchyní z masívu.

V této kategorii si vybere i velmi náročný uživatel. Vyslechneme si vaši představu a vytvoříme 3D projekt kuchyně, která bude vysoce technicky vybavená a profesionálně vyrobená do posledního detailu.

Moderní a zároveň luxusní kuchyně příjemně dotvoří interiér vašeho domova. Součástí dodávky může být i nábytek do jídelny, konferenční stolek, TV stěna a mnohé jiné a to ve stejném stylu.

Buďte nároční, my kuchyně umíme! Zavolejte nám.

Elegantní kuchyně

Chcete moderní kuchyň, ale nebaví vás rovné linie a hladké tvary? Chcete profil, chcete dřevo a také, aby vše dohromady fungovalo a bylo zároveň nadčasové?

To jsou naše elegantní kuchyně z masivu. Za dobu naší existence jsme uskutečnili velké množství nápadů a vytvořili mnoho různých variací.

Vyrobíme pro vás elegantní kuchyň, která splní nejmodernější požadavky současného života, s výjimečným designem a s velkým nárokem na využití úložného prostoru.

Milovníci luxusu a elegance jsou u nás vždy doma. Buďte vítáni!

Ložnice

Ložnice je nejvzácnější pokoj vašeho domova. Je místem odpočinku, relaxace a klidného spánku.

Buďte nároční, vyžadujte pro svoji ložnici kvalitu a originalitu. Dejte přednost kvalitnímu nábytku z masívu, který bude zárukou jedinečného vzhledu a dlouhé životnosti. Vyrobíme vám na míru kompletní špičkovou sestavu s dvojlůžkovou postelí, nočními stolky, komodou, toaletním stolkem se zrcadlem a skříní, ať volnou či vestavěnou.

Nejdůležitějším kusem nábytku je ve vaší ložnici samozřejmě postel, kterou můžeme rozšířit o výsuvný úložný prostor nebo pro vás vyrobíme romantickou postel s nebesy. Naše zkušenosti s výběrem materiálu, motivu či barevnosti vám rádi sdělíme. Co dále dodat? Snad jen to, že nám bude potěšením, pokud si svůj sen o krásné a praktické ložnici splníte právě u nás.

Schodiště

V každém vícepodlažním domě je schodiště klíčem pro pohyb a komunikaci. Je to prvek, na který je kladen velký nárok a to jak po stránce bezpečnosti, tak i estetické. Vyrábíme schodiště z masívu; ať již samonosné, lomené, točité, s podestou, s nebo bez podstupnic.

Výhoda zakázkové výroby je úzká spolupráce se zákazníkem a tím možnost realizace zakázky přesně podle požadavků klienta. Zákazník si může vybrat z mnoho druhů dřeva. Smrk, buk, dub, jasan,… také s povrchovou úpravou vám vždy poradíme.

Mimo uvedené funkce, jako je funkčnost či estetika, je tu i možnost vytvořit další úložné prostory. Dřevěné schodiště na míru od nás bude mít vždy dlouhou životnost a jedinečný vzhled.

Reference vám rádi představíme.

Dveře

Znáte ten pocit, když procházíte zámeckými dveřmi? Ta elegance, vytříbenost a souhra materiálů? Přesně ten pocit vám můžeme poskytnou u vás doma každý den. Na míru vám vyrobíme dveře a zárubně z masívu a to jak vchodové, tak i interiérové; obložkové i bezfalcové.

Díky naší zakázkové výrobě vám dokážeme dodat standardní i atypické tvary a rozměry a to vždy v krátké dodací lhůtě.

Pro výrobu dveří využíváme dřevo nejvyšší kvality a je jen na vás, pro který materiál se rozhodnete. Nabízí se dub, borovice, smrk a mnoho jiných. Možnosti barevné provedení jsou také široké, rádi vám vždy ochotně poradíme. Zavolejte a sjednejte si nezávaznou schůzku.Jak vypadá

průběh celého projektu od návrhu po instalaci?